28 Ocak 2015

Turkcell Haberimiz Olmadan Vidyofoni Aboneliği!

Sabah 6 da Vidyofoni üyeliği başladığını haftada 14 TL'ye ücretlendirildiğini iptal etmek istersek bildirmemiz gerektiği yazıyordu. Turkcell'i aradık bizimle alakası yok 0800 ile başlayan bir numara verip burayı aramamız söylendi.

0800 ile başlayan numarayı aradığımızda bizim isteğimiz doğrultusunda aboneliğimizin başlatıldığını söylediler. İptal edeceklerini söylediler ama 14 TL'yi iade edemeyeceklerini söylediler ama biz biraz dişli çıkınca iade etmek için banka hesap numarasıyla yollayacaklarını Turkcell'den iade edemeyeceklerini söylediler. Bizde hesap numarasını da verip bir daha mağdur olmamak için 14 TL'den vazgeçtik.

Sercan 1.080 Okunma

Cevaplar

  • VidyoFoni Temsilcisi02 Şubat 2015

    Müşterimiz ile 02.02.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize servis üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • VidyoFoni Temsilcisi28 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön