Turkcell Haberim Ve İznim Olmadan Numaram Taşındı.

Abidin Ç. |

Ben bir V***** abonesiyim. Bir kaç gün önce telefonuma gelen sms ile hattımın Turkcell'e taşındığını öğrendim. böyle bir talebim olmamasına rağmen bu mesaj gelince önce önemsemedim fakat ertesi gün hattımın kapalı olduğunu görünce vV**** müşteri hizmetlerini aradım ve hattımın taşındığını öğrendim. Turkcell müşteri hizmetlerini aradım ve ıslak imzam ile dilekçemi gönderdim. 3 gündür telefonum kapalı ve mağdur durumdayım. Turkcell gibi bir firmada böyle sorumsuzluk ve ilgisizlik beni gerçekten çok şaşırttı. Konuyu yargıya taşımayı düşünüyorum.

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Numara/Hat Taşıma Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abidin Ç.
  23 Eylül
  19:01

  konuyu takip eden arkadaşlar için neticeyi paylaşalım: müşteri hizmetleri ile uzun süren görüşmelerimden sonra mağdur edilmem karşısında ücretsiz sim kart talebim onaylandı. yoğun mesailerim arasında zar zor zaman bulup gidip sim kart aldım. sim kartı alırken her hangi bir sözleşme istenmedi. 2-3 gün sonra sim kartı tekrar iptal edip time gidip sözleşme yapılması gerektiğini söylediler. kırsal ve dar bir alanda yaşıyorum ve bulunduğum bölgede tim yok. tekrar time gidip gelme şansım olmadığı için bıktım artık dedim ve yıllardır kullandığım numaramdan vageçtim. hizmet kalitesi berbat müşteri anlayışı beş para etmez. kendi kurallarından bahseden firma karşı tarafıda düşünmesi gerekirken ilgi alaka kötünün kötüsü.

 • Abidin Ç.
  01 Eylül
  17:02

  konuyu takip eden arkadaşlar: 2 hafta oldu ve hala problem çözülmedi. turkcell her defasında geri dönüş yapacağını söyledi ancak ne arayan nede soran var. turkcell in müşteri hizmetleri takibini kınıyorum

 • Abidin Ç.
  25 Ağustos
  17:23

  1 hafta oldu sorun hala çözülmedi

 • 22 Ağustos
  16:47

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 21 Ağustos
  13:16

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.