Turkcell Haberim ve İznim Olmadan Kredi Kartımdan Para Çekti.

Mahmut A. |

TL yüklemelerimi genelde Bim veya internet üzerinden yapan biriyim. Geçenlerde Pc bozuk, Bim'de uzak gelince 532'yi arayıp oradan yükleme yapmak istedim. 8035 isimli bir servise yönlendirildim. 30 TL yükleme isteğime rağmen değişik teklifler sunuldu. Israrla hatta biraz da sesimi yükselterek 30 TL yüklemek istediğimi ifade etmeme rağmen kart bilgilerim alınıp 30 TL dışında bilmem ne üyeliği adı altında kartımdan 54 TL çekilmiş olduğunu kartımın internet bankacılığı ekranından gördüm. Arayıp şikayet etmeme rağmen; şikayetiniz değerlendirilip sonuçlanmıştır, bu andan sonra yapabileceğimiz bir şey yok denilerek enayi yerine konuldum.

Etiketler :

Bilgilendirme Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mahmut A.
  08 Aralık
  01:02

  Sonuç olarak sorunum çözüldü fakat şirketin tutumu yanlış. İnternetten araştırdım ve gördüm ki benim gibi birçok kişi bu sorunu yaşamış. Bu da demek oluyor ki bu şirketin kronik bir sorunu ve çözülmesi gerekir. İzinsiz kredi kartından para çekip \"ama biz sizi bilgilendirmiştik\" demeleri ise ayrı bir sorun.

 • 03 Aralık
  15:22

  Müşterimiz ile 03.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize 8035 TL Yükleme Servisi hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 01 Aralık
  13:29

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.