15 Ekim 2015

Turkcell Haberim Olmadan Yapılan Live TV Aboneliği!

Turkcell hat kullanıcısıyım. Bilgim dışında gerçekleştirilen Live TV aboneliği adı altında faturama 40 TL'ye yakın bir tutar yansıtılmıştır. Müşteri hizmetleri konu hakkında bir bilgisi yoktur. Bu kadar güvenlik açığı mı var devasa holding Turkcell'de. Abonelik için arama, SMS vb. hiçbir şeye onay vermedim. Bana söyledikleri abonelik yapan firmayla görüşmem. Abonelik yapan firma benimle iletişime dahi geçmedi aboneliği yaparken. En ufak işlemde yüzlerce soru soran firmanız böyle bir abonelik talebi yaptınız mı ücretlidir diye niye uyarmaz sormaz? Gerçekten yaptığınız insan hakkına girmektir. Yapılan işlemin iptalini aksi halde hukuksal haklarımı kullanacağımı bildiririm.

Adem 259 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell TV Temsilcisi19 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 19.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimiz servisin Müşteri Hizmetleriyle görüşebilir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell TV Temsilcisi15 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön