21 Eylül 2013

Turkcell Haberim Olmadan Vınn Aboneliğimi Uzatmış!

2 yıldır Turkcell vınn kullanıyorum. Geçen yıl bu memnuniyet nedeni ile hattımın aboneliği bitmeden hemen iletişim merkezine gidip aboneliğimi uzatmak istedim. Geçen yıl aynı döneme 2 farklı tarife üzerinden fatura yansıtıldı. Bu nedenle itirazda bulundum problemim yetkililerce çözüldü.

Bu yıl aboneliğim bitsin aradan süre geçsin daha sonra abone olayım istedim aynı olayı yaşamak istemedim geçen hafta abonelik yeniledim. Dün gelen faturada sözleşme bitiminden sonraki sürecin faturalandırıldığını gördüm. Bu haksız faturalamayı kabul etmiyorum Turkcell'e yakışmayan bir hata olması beni üzüyor.

Kerem 29 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Eylül 2013

    Müşterimizi 30.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön