28 Eylül 2013

Turkcell Haberim Olmadan Üyelikler Yapıyor!

2 yıl kontratlı tablet kampanyasına başvurarak almış olduğum sınırsız internet paketi sabit ödemesi 123 TL olmasına rağmen 3 aydır bu tutarda hiçbir fatura ödemedim. İlk ay 140 sonraki ay 130 bu ay ki faturam 163 TL gelmiştir.

Sözde sınırsız internet paket kullanıcısıyım. Doğru dürüst internete dahi girmediğim halde haberim olmadan olmadık aboneliklere üye olduğum söyleniyor. Turkcell sözde kampanya yapıp tablet veriyor ama 2 mislini geri alıyor.

Bu kampanyaya başvurduğum için pişmanım, 2 yıl taahhüt verdim, süre dolduğunda Turkcell bedava dahi olsa kullanmam. Hakkımı helal etmiyorum.

Ömer 53 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Ekim 2013

    Müşterimiz ile 04.10.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, faturasındaki ücretli servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Ömer01 Ekim 2013

    turkceli kullanmayın derim başka birşey demem

  • Turkcell Temsilcisi01 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön