10 Aralık 2013

Turkcell Haberim Olmadan Üyelik Yapmış!

Turkcell operatörü kullanıcısıyım. Türkcell, faturama "Katma Değerli Servisler"adı altında bir ücret yansıtıyor. Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda, goller cepte üyeliği yaptırdığımı söylüyorlar. Bundan benim haberim olmadığımı söylediğimde, internette gezinirken bir reklam linkinin açıldığını ve onu onayladığımı söylüyorlar. Bunu yaptığım servisin kim olduğunu sorduğumda bilmediklerini söylüyorlar. Servisi bilmiyorlar, fakat benim faturama parayı yansıtmasını biliyorlar. Bu durumun bilgim dahilinde olmadığını, mağdur olduğumu, paranın geri ödenmesini istediğimde sadece bir ödemeyi iade ettiler, diğerlerini etmediler. Bu hata düzeltilmezse, tüketici haklarına başvuracağım.

Zeynep 59 Okunma

Cevaplar

 • Zeynep01 Ocak 2014

  Sadece bir defa arandım ve ulaşılamadını belirttikleri bir mail aldım.Şikayetim çözülmemiştir.

 • Turkcell Temsilcisi27 Aralık 2013

  Müşterimizi 27.12.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Zeynep17 Aralık 2013

  "İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz."diye msj gönderdiler. Geri dönüş yapılmadı.

 • Turkcell Temsilcisi12 Aralık 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön