15 Aralık 2015

Turkcell Haberim Olmadan Üyelik Yapılmış.

Reklamlarda bahsedilen ücretsiz sim kart 4.5G değişimi için 14 Aralık Pazartesi günü saat 21:00 da Ankara Teleses Turkcell Kentpark AVM'ye gittim biraz sıra bekledikten sonra müşteri temsilcisi G. bey kartımı değiştirdi ancak eve geldiğimde Turkcell'in TV-5 GB internet paketine hiçbir bilgilendirme yapılmadan üye kaydedildiğimi anladım. Gerekli iptalin yapılması ve faturama yansıyan bu ücretin iadesini talep ediyorum. Aynı zamanda müşteri temsilcinizin cezalandırılmasını da istiyorum. Aksi takdirde BTK'ya vatandaş olarak nasıl kandırıldığımı bildireceğim.

Gazi 65 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell TV Temsilcisi16 Aralık 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 15.12.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell TV Temsilcisi15 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön