12 Mart 2014

Turkcell Haberim Olmadan Para Çekti

Bir ay kadar önce Türkcell'e geçtim. (17 şubat) Kontörlü 500 dk sı 19 tl faturalı olmadığı için kontör yüklemeye gidemeyeceğimden müşteri hizmetlerinden yükleteyim dedim. Bana kontör ya da dk yükleneceği söylenirken 20 tl karşılığı lira yüklendi. Öyle bir Katakulle'ye geldim ki bu arada bir de beni bir yıllık tl yükleme servisine abone yaptılar. Kredi kartı bilgilerimi dk yüklemek üzere alıp ve benim onayım olmadan, benden habersiz artı 51 kusur lira daha çektiler.

Onlar artık art niyetli. Benim isteğim bu gibi konularda devletimizin kanunlarla tüketicinin yanında olması. Aksi takdirde çalan kılıfına da uyduruyor. Haklı da olsan şen haksızsın. Elimizi verdik kolumuzu kaptırmadan bir çözüm istiyorum.

Selda 144 Okunma

Cevaplar

 • Selda 17 Mart 2014

  personelin tutumundan memnun değilim.uygulanan bi yöntem varsa oda umursamamazlık.Çözüm üretilip tenezzül edilip aranmadım şikayetten sonra. Türkseli asla tercih etmem geçtiğim için beni çok güzel cezalandırdılar, hatta iptal ettirip başka operatöre geçmek istiyorum anlaşmamızı iptal etsinler.yıl dolunca ben iptal edecem zaten.

 • Turkcell Temsilcisi14 Mart 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 13.03.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Selda 13 Mart 2014

  Aradım müşteri hizmetlerini ve bana tl yükleme servisi üyeliğini iptal etmeyeceklerini ve üyelik ücretimi iade etmeyeceklerini söylediler. ayrıca genç türkcell tarifesiyle 19 tl ye 500 dk diye bayi ile anlaşmıştık tarife onayı bana gelmesine rağmen her hangi bir bayiden dk yükletemiyorum çünkü sözde merkezden tarifem onaylanmamış.değerli müşterimiz diyorsunuz ben açıkçası değer verdiğinize inanmıyorum.

 • Turkcell Temsilcisi12 Mart 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön