Turkcell Haberim Olmadan Kartımdan Para Çekti.

Metin E. |

28.04.2014 tarihinde Turkcell'in 25 TL'lik 3'lü paketine 500dk 2gb int ve 1000 sms paketine geçiş yaptım. Aynı gün kartımdan hattıma 25 tl'lik kontör yüklettim. Ayrıca benim haberim olmadan 51 tl tutarında para çekildi. Hesap extresinde gördüğümde bunun ne olduğunu sorduğumda 1 yıllık vergiler ve diğer şeyler için çekildiğini söylediler fakat bana bu konu hakkında bilgi vermediler.

Müşteri hizmetlerini aradığımda bana 48 saat içinde döneceklerini söylediler fakat dönmediler. Ben onları aradığımda şikayetimin oluşmadığını söylediler. Benim istediğim Turkcell'in 51 tl'lik tutarı hattıma geri yüklenmesidir.

Etiketler :

Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Haziran
  10:06

  Müşterimizi 03.06.2014 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 28 Mayıs
  10:35

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.