12 Ekim 2016

Turkcell Haberim Olmadan Benim Adıma 2015 Yılından Bu Yana Her Ay 112 TL Fazla Almış!

Faturamın yüksek geldiğini fark ettim ve konu ile ilgili müşteri hizmetlerinden S*** beyle görüştüm. Aldığım bilgide 2015 yılından beri her ay özel servis adı altında 112 TL gibi rakamlar alındığını söyledi. Detaylara indiğimizde Spor Servisi üyeliği yapmışım ve buna karşılık faturamdan 112 TL gibi rakamlar çekilmiş. Böyle bir üyeliğimin kesinlikle olmadığını belirtmeme rağmen müşteri hizmetlerinde ki S*** bey ısrarla olduğunu söyledi.

Faturamdan alınan paranın Vay Mobile diye ayrı bir firmaya ödendiğini belirtti. Benim haberim olmadan böyle bir işlem yapıldığını söyledim. Fakat arkadaş ısrarla ''benden habersiz alınamaz'' dedi. Buna karşılık herhangi bir ses kaydı ya da talimat olup olmadığını sorduğumda bilmediklerine ve bu konuda başka bir şey yapamayacaklarını söyledi. Resmen Turkcell gibi büyük ve güvenilir bir firma aracılığı ile mağdur oldum. 20 yıldan fazladır kullanıyorum...

İsmail 158 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Ekim 2016

    Müşterimizin BTK'ya yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön