28 Eylül 2015

Turkcell Haberim Olmadan Adıma Açılan Telefon Hatları!!!

Haberim ve bilgim olmadan Turkcell'den adıma açılmış 8 adet hat olduğunu e-devlet üzerinden yaptığım sorgulama sonucunda öğrendim. Bu hatların tamamı pasif durumda yani kapalı ve herhangi bir borcu yok. Ancak yine de bilgim olmadan türlü yollarıyla açılan bu hatların nasıl ve nerede açıldığını merak ediyorum. E-devlette bu sekiz numara benim üzerime görünmeye devam ederse yeniden savcılık yoluyla bu şirketle hesaplaşacağım. Daha önce de benzer bir durum yine tabi ki Turkcell üzerinden başıma geldi. Yaklaşık iki yıl süren mücadele ve savcılığa yaptığım suç duyurusu ile nihayete kavuştu.

Emre 66 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Eylül 2015

    Müşterimizin talebine istinaden 28.09.2015 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize, belirttiği hattı ile ilgili inceleme yapılabilmesi için imzalı dilekçe ve kimliğin [email protected] adresine gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön