28 Nisan 2015

Turkcell Haberim Olmadan Adıma Açılan Hat.

053* **** ** 36 gsm no. hat tarafımdan aktif edilmemiştir. Kendilerine gerekli dilekçeyi yazmış olmama rağmen mağduriyetim devam etmektedir. Bu hat açılmış. Üzerinde borç oluşmuş. Ben bunları sonradan öğreniyorum. Sırf bu yüzden adımı kara listeye almışlar. Başka hatlarımla ilgili kampanyalara bile başvuramıyorum. Mağdurum ve şikayetçiyim. Abonelik sözleşmesinde imzam bile yok. Çünkü öyle bir başvurum olmadı. Olmayan bir şeyi kanıtlayamazlar.

Murat S. 39 Okunma

Cevaplar

 • Murat S.08 Mayıs 2015

  BTK'daki dilekçem sonuçlandı. İsmim haksız olarak konulan kara listeden çıkarıldı. İşlerimin yoğunluğu nedeniyle bu işin takibi için savcılık kanalı ile bu işin üstüne gidemiyeceğim. Ama gitsem %100 haklı olduğum ortaya imza kriminal incelemesinde çıkar. Sorun şimdilik çözülmüş. Teşekkürler yinede...

 • Turkcell Müşteri Temsilcisi06 Mayıs 2015

  Müşterimizi 06.05.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Murat S.05 Mayıs 2015

  firma sorunumla ilgili tarafıma hiçbir geri dönüş yapmadı.

 • Murat S.02 Mayıs 2015

  Bugün 4.gün hiçbir gelişme yok. Çok güzel ilgileniyorunuz. Süpersiniz.

 • Turkcell Müşteri Temsilcisi28 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön