Turkcell Haberim Olmadan Açılan Hat Yüzünden İcralık Oldum!

Aysegul A. |

Turkcell bayisi kayıp kimliğimle ve hiç bulunmadığım bir ikamet adresi ile adıma hat açmış ve bu hat borcundan dolayı kapanmış. Mahkemeye verildiğime dair tebligat elime ulaştı. Bu duruma defalarca itiraz ettim ve hukuki mercilere kanıtlarımı sundum. Dava henüz sonuçlanmadığı halde hiç alakam olmayan ve Turkcell bayisinin usulsüzlüğü sebebiyle açılan hat yüzünden Turkcell'in avukatı olduğunu iddia eden Aday Hukuk Bürosu yüzünden defalarca rahatsız edildim. Sürekli arayıp ve mesajlar gönderip icraya geleceklerini acilen ödeme yapmam gerektiğini söylüyorlar. İnsanları korkutup icra geleceğine inandırarak tahsilat yapıyorlar. Bu hukuk bürosuyla ilgili de hukuki yola başvuracağım.

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Borç-Adli-İdari Takip Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Aralık
  13:28

  Müşterimizin talebine istinaden 23.12.2014 tarihinde görüşülmüştür.

  Müşterimize belirttiği hattı ile ilgili inceleme yapılabilmesi için imzalı dilekçe ve kimliğin gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 22 Aralık
  16:30

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.