14 Ekim 2013

Turkcell Haber Vermeden Tarife Ücretini Artırmış!

Türkiye'nin en kurumsal firması olduğunu iddia eden Turkcell Bilgim olmaksızın tarife ücretini değiştirmiş. Tarifemin bittiğini, yeni faturamın tutarımın değişeceğini, tarife ücretinin arttığını söylemedi. Nasıl bir kurumsal firma ki sattığın malın fiyatı değişince zahmet edipte bilgi bile vermiyor, değişiklik hakkı, seçim hakkı tanımıyor.

Fatura tutarımın niçin değiştiğini araştırdığımda çağrı merkezinde bulunan yetkili isterseniz tarifenizi başka tutar üzerinden yenileyelim diyor. Bir de operatör değiştirince 10 günlük kullanıma 30 günlük tarife parası alıyor. Oldu be sağol Turkcell kurumsal firma ne demek, müşteri memnuniyeti ne demek öğrettiğin için.

Halil 373 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Ekim 2013

    Müşterimiz ile 18.10.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, kampanya ve faturalandırma süreçlerimiz hakkında bilgi paylaşılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi17 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön