26 Mart 2013

Turkcell Haber Vermeden Avukata Veriyor!

Öncesinde haksız yere kotamdan yayınlanan reklamlar sayesinde düşen mb lerimi bildirdim kendilerince çözüm buldular.Sonrasında ise ödeme yapılmadığı gerekçesiyle tarafıma bir telefon açıldı ve taksitlendirme yoluna gidildi ancak çeşitli nedenlerden(sağlık ve ölüm gibi ) ödemeyi atladım.

Bundan sonraki süreçte 0532 755 ile başlayan no.dan açtığımda kesilen çağrılar aldım ta ki İlgili avukatlık bürosundan icra mesajı alana kadar. 450 kullanım 250 tl ye yakın da avukatlık masrafı ödedim. Sorum şu koskoca Turkcell neden beni avukatlık edene kadar büro gibi bir mesaj atamadı ve annemi babamı tedirgin ettiler eve gelen kağıtla. Avukatlık bedeli iadesini talep ediyorum. Yaşattıkları onlara kalsın.

Okan 43 Okunma

Cevaplar

 • Okan03 Nisan 2013

  Turkcelle şikayetimi ilettim fakat halen dönüş alamadım. Bir gün aramışlar nöbet düzeninde çalıştığımdan ulaşamadılar. Ben aradığımda ise aramanın kapandığını söylediler. Konuyu çözmeden durum nasıl kapanır? Faturamda ödeme sorunu olduğundan avukata verilmişim. Bu süreç içerisinde bir kaç kez Turkcellin fatura hattından açtığımda kapanan çağrılar aldım ve bir gün avukatlık firması mesajı ile uyandım. Soracağım şu ki Turkcell bir mesajı akıl edemiyor mu beni dosya ödemesi ailemi de korku ve telaş yoluna sevk ediyor. Teşekkürler Turkcell. Ayrıca dört çeker reklamları da ne kadar gerçekçi tartışılır. Çekmediği bir çok yer kanıtlanabilir.

 • Okan28 Mart 2013

  Doğrudur Turkcell tarafından iki kez aranmışım ancak istirahatte olduğumdan ulaşamadılar. Çağrı merkezini 532 no lu telefondan arandığımda şikayetin kapatılmış olduğunu öğrendim yarın gün boyu istenenher saat aramaya müsaitim. Arayabilirsiniz.

 • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2013

  Müşterimizi 28.03.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön