23 Ekim 2015

Turkcell Haber Verilmeden Yapılan Kesinti!

Dün hattıma 20 TL yükledim akşam baktığımda herhangi bir mesaj gelmeden hattımdan 5 TL kesilmişti. Aynı kesinti bir önceki ay TL yüklemem de de olmuştu. Turkcell bayiine gittiğimde bir hata olmuştur bizim yapabileceğimiz bir şey yok demişlerdi. Ancak dün tekrar TL yüklemem ile yine 5 TL hattımda kesilmesi iyice canımı sıktı.

Turkcell bayii yine bizim yapacağımız bir şey yok deyip başlarından savmaları da iyice beni sinirlendirdi. Herhangi bir pakete üye olmama rağmen hattımdan sürekli 5 TL kesinti yapılması artık canıma tak etti ve iyiden iyiye başka operatöre geçmeyi düşünmeye başladım. En kısa zamanda yapılan kesintilerin hattıma geri yüklenmesini istiyorum.

Ümit 23 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2015

    Müşterimizi 26.10.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön