Turkcell Haber Verilmeden Faturasız Hattı Kapatıldı!

Onur K. |

23 Temmuz 2015 tarihinde farklı bir operatörden Turkcell'e numaramı taşıdım. Bu süre zarfında Turkcell herhangi bir bilgilendirme SMS'i göndermediği için hattıma TL yüklemeyi sehven unuttum. Hattım 23 Aralık 2015 tarihinde Turkcell tarafından öncesinde hiçbir şekilde TL yükleyin uyarısı gelmeden kapatıldı. Şu an hattımı tekrar açtıramıyorum. Beni arayanlar bu numara kullanımda değil uyarısı alıyor. Hattı iş için kullandığımdan Turkcell tarafından mağdur edildim. Turkcell haber vermeden uyarmadan hattı kapatamaz. Gerekiyorsa bu işi mahkemeye kadar taşıyacağım zararım çok büyük.

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ocak
  10:56

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Onur K.
  24 Aralık
  16:40

  Kopyala Yapıştır cevap vermekle olmuyor. Tüketiciyi SMS ile bilgilendirmeden hat kapatmanın yani ihtar göndermeden işlem yapmanın usulde cezasını pekala biliyosunuzdur. Müşteri Hizmetleriniz hiçbir şekilde yardımcı olmadığı gibi, dönüşte yapmadı. İlgili kanuna muhalefet ederek mağdur ettiğiniz için kamu davası açılmasını sağlayacağım.

 • Onur K.
  24 Aralık
  14:21

  Eğer bilgilendirme yapılsaydı TL yüklerdim. Bir sürü hattım var. bir de faturalı Turkcell hattım var. Faturamı bile bilgilendirme ile ödüyorum. Hiçbir şekilde bilgilendirme SMS i gelmediği için hattı ihtarlar ulaşmadan kapatamazsınız! Şu an zararımı anlatamam. İvedi olarak sorunu çözün.

 • 24 Aralık
  13:40

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.