15 Mayıs 2013

Turkcell Haber Verilmeden Adli Takibe Alındık!

1 yıl önce kapattığımızı düşündüğüm vınn hattından dolayı 2 gün önce avukat bürosu tarafından arandım. İcra takibine başlanacağını; avukatlık, vekaletname vs. eklendiğinde 300 küsür borcumuz olduğu söylendi. Turkcell müşteri temsilcisini aradım, 50 tl lik borcun masraflarla 300 küsür olduğu söylendi, muhatabında kendileri olmadığını avukatla görüşmem gerektiği söylendi.

1 yıl boyunca telefonuma konu ile ilgili ne bir mesaj geldi ne de arandım. Fakat her gün reklam amaçlı Turkcell den 3-5 mesaj halen geliyor. Şirket ve bireysel bütün hatlarım Turkcell olmasına rağmen böyle bir muameleye maruz kalmam üzücü, düzeltilmesini bekliyorum, aksi takdirde bütün hatlarımı iptal edeceğim.

Umut 44 Okunma

Cevaplar

  • Umut19 Mayıs 2013

    Turkcell'den hala cevap yok

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön