Turkcell Günü Gelmemiş Faturaları Hatırlatma Mesajındaki Yanlış!

Murat Y. |

Hizmet kalitesi ile övünen bir firma olan Turkcell'le ilgili bu gün yaşadığım bir problemi size aktarmak istiyorum. Günü gelmemiş fatura ödemesini hatırlatma mesajının, ciddi bir sağlık sıkıntısına neden olabilme olasılığı var. Bu hatırlatma mesajının GSM sözleşmesinde yazılı bulunan 2. telefona yani annemin telefonuna gitmesi sonucun da yüksek tansiyon hastası olan 65 yaşındaki annemin panik ve telaşla hasta haliyle en yakın Turkcell bayisine giderek günü gelmemiş faturamı yatırıp daha sonra da beni arayarak ''aman oğlum telefon borcunu ödeyemedin mi? Zor durumda mısın? '' diye beni araması. Yaşanan bu olayı kınıyorum ve bu uygulamanın derhal durdurulmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Nisan
  10:25

  Müşterimiz ile 16.04.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize bilgilendirme SMS'leri hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 14 Nisan
  11:56

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.