Turkcell Güney Kore'de Hattımı Kullanamadım.

Nuriye Ü. |

Güney Kore'de kullanmak üzere Turkcell akıllı yurtdışı tarifesini açtırdım. Meğer Kore'de 49 TL imiş, data için ayrı konuşma için ayrı *2. Havaalanına indim. Olleh adlı Kore operatörü otomatikten geldi, bir mesaj attım. Turkcell'den mesaj geldi, 25 TL olarak bildiğim hizmet 49 TL idi. Şehre gittiğimde ne telefon edebiliyor ne mesaj atabiliyor ne de data kullanabiliyordum. Yanımdaki 2 Turkcell'li de aynı durumdaydı. Telefon kiralamak zorunda kaldım. Dün de faturam kesildi kullanamadığım hattın faturasına 49 TL*2 yansıtılmıştı. Çağrı merkezini aradım, durumumu öneri olarak yazacaklarmış, problem değilmiş. Bu arada tercümanımız Turkcell'lilerin Kore'de aynı durumu hep yaşadığını belirtti!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Yurtdışı Görüşme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Mart
  15:52

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 29.03.2015 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 30 Mart
  12:04

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.