23 Ağustos 2016

Turkcell Gülümseten Videolar İzinsiz ve Onaysız Tahsilat (Ağlatan Fatura)!

20 yıllık müşterisiyim. 5 farklı şirketimizde Turkcell kullanıyor idik... (Ama bu ömür boyu değişecek artık... ) Hiç kullanmadığım 532'li özel hattıma (neredeyse 1 yıldır tamamen kapalı olan pin dahi hatırlamadığım yedek hattıma) Gülümseten Videolar diyerek faturamı 2 katına çıkarmışlar. Ödedik tabii sinirimiz bozulmasın diye ancak, Turkcell gibi firmaya yakışmayacak yöntemler. Her ay fatura incelemiyoruz ve aramaya üşeniyoruz diye kaliteli firma seçtik ki yeni icatlar ile faturamı arada yükseltmesin. Başka operatörler daha ucuz olmasına rağmen bu kalite nedeni ile geçmiyor idim ama yanılmışım. Bundan sonra hem daha az öderim. Ses kalitesi de azcık düşer ama en azından ticari ahlak kalitesinden şüphe etmem.

Cihan 105 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Ağustos 2016

    Müşterimiz ile 24.08.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön