21 Şubat 2013

Turkcell Göndermediğim SMS'lerin Ücreti Alınıyor!

Telefonumdan sms göndermediğim halde 0539446****,0531855**** ve çoğunlukla 0532135******* numaralı telefonlara değişik saatlerde sms gönderilmiş olarak görünmektedir.

Belirtilen telefon numaralarını tanımıyorum ve sms göndermedim. Belirtilen numaralar için kesilen ücretlerin tarafıma iade edilmesini, bu numaralara sms gönderiminin engellenmesini istiyorum. 0532135**** abone ile yapılan telefon görüşmesinde kendisine sms gelmediğini beyan etmiştir.

Tarafımca gönderilmiş gibi görünen, alıcı ile yapılan görüşmede 'telefonun sms'lere kapalı olduğunu bu numaradan da sms almadığını' beyan etmiştir.Araştırmanın yapılarak sms ücretlerinin iadesini talep ediyorum.

Melek 72 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden incelemeler yapılmış ve hat üzerinden yapılan kullanımlar ile ilgili müşterimize 20.02.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön