Turkcell Gönderilen SMS'leri Karşı Tarafa Değiştirip Gönderiyor!

Furkan Ç. |

18.11.2014 tarihinde saat 10:13'te karşı taraftan gönderilen SMS Turkcell'in güvenlik açığından olsa gerek tamamen farklı bir şekilde tarafıma ulaşıyor. İlgili sms'lerin gönderim, alım, tarih ve saatlerinin her iki telefondan da ekran görüntüsü alınıp Turkcell Müşteri hizmetlerine gönderildi.

Gelen cevap; sms'lerin okunmadığı yönünde ancak mesaj nasıl değiştirilmiş buna cevap yok. Çağrı merkezide arayıp aynı maili okudu bana tatmin edici bir cevap yine olmadı. Hesapta kurumsallar ve müşteri odaklılar kendilerini savcılığa şikayet edeceğimi ilettim.

Etiketler :

Bilgilendirme SMS Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Kasım
  12:45

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 19.11.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 19 Kasım
  11:42

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.