10 Eylül 2014

Turkcell Gönderdikleri Sim Kartı Kurye Kaybetti, Hattı Transfer Ettiler.

Bir transfer teklifi ile geldiler. Kurye ile göndeririz dediler. Ben ben eşimin kullandığı benim olan 2 hattı Telekurye ile gönderdiler. Telekurye hatlardan birini teslim edip diğerini teslim etmediği halde, teslim oldu diye rapor etmiş. Bu arada hat transfer oldu, eşimin telefonu işlev dışı kaldı. Turkcell'i aradım (Müşteri temsilcisi ile görüşmek için ücretlendirdiler bir de?) pek ilgilenmediler, Telekurye'ye yönlendirdiler. Telekurye'yi aradım, ilgileneceğiz dediler ama arayan soran yok. Beklediğimiz önemli bir telefon olduğundan para verip yeni sim kartı almak zorunda kaldım.
Dakika-1 gol-1 gene pişman oldum!

Mustafa 1.445 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Eylül 2014

    Müşterimiz ile 12.09.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize numara taşıma ve Sim Kartı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön