23 Ocak 2016

Turkcell Gollercepte Hakkında...

Turkcell bugün beni bir şekilde gollercepte diye bir uygulamaya kayıt yapıp benim fatura bedelime 14 TL eklemiştir. fark eder etmez anında üyeliği iptal ettim ve müşteri temsilcisine telefon edip 14 TL'nin fatura bedelinden çıkarılmasını talep ettim, bunu yapamayacaklarını söylediler. Turkcell hattımı kapatacağımı ve tüketici mahkemesine başvuracağımı bildiririm. Turkcell gibi bir firmaya bu yakışmıyor. Kullanmadığım ve üyeliğini kendim yapmadığım hizmet almadığım bir uygulamadan haksız kazanç elde ediyorlar.

Mehmet 240 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 27 Ocak 2016

    Hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar 40 milyon üyesi olan GSM devi 14 TL bir ücret için üyelerinden haksız kazanç elde ediyor. Sonuç budur.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 27.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Pop -up tanıtım mesajları müşterimizin hattından kaldırılmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön