Turkcell Goller Cepteye Habersiz Üyelik Yapılmış!

Şule Ö. |

Faturamı inceleyince goller cepte üyesi olduğumu öğrendim. Hiçbir bilgim olmadan yapılan üyelikte hiç gol bilgisi de gelmemiş olması ayrıca enteresan. Futboldan hiç hoşlanmadığım halde bu servise üye edilmişim. Aynı gün aynı saatlerde ayrıca bir video servisine de üye olmuşum. 72 tl katma değerli servis ödemesi yaptım.

İtiraz edince kendileri ile alakalı olmadığını web sayfasından üye olduğumu o firmalara itiraz edeceğimi aracı olduklarını yazmışlar. Bu daha kötü demek ki benim numaramı web'e giren herkes istediği üyeliği yapıyor. Hattımızda ciddi bir güvenlik açığı var. Konu ile ilgili tüm haklarım için tüketici haklarına ve hukuki yollara başvuracağım.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ekim
  15:54

  Müşterimizi 14.10.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 09 Ekim
  16:33

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.