06 Şubat 2016

Turkcell Goller Cepte Uygulamasında Haksız Üyelik ve Kazanç.

Turkcell, 65 yaşındaki eski telefona sahip birinin, goller cepte üyeliğini mesaj göndererek onayladığını iddia ediyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise önce bizden gelen onay mesajlarını göremediklerini daha sonra ise her ne hikmetse tarih ve saat belirterek onay mesajı tarafımızdan gönderildiği iddia edilip, yapacağımız bir şey yok deniyor.

Turkcell gibi büyük bir firmanın böylesi bir kandırma ve haksız yollarla bu şekilde kampanya yaparak haksız para kazanma yoluna gitmesi olacak şey değil. Nasıl bir sistem yapılmışsa gönderilen pop up mesajları hangi tuşa basarsanız basın "evet" olarak algılıyor ve üyeliğiniz başlatılıp 14 TL'niz alınıyor.

Turkcell bu konuda bir şey yapmalı ve haksız kazancın iadesini gerçekleştirmeli. Bu firmanın imajına hiç yakışmıyor. Aksi durumda farklı operatöre yönlenmek zorunda kalacağız.

Seda 43 Okunma

Cevaplar

  • Seda 10 Şubat 2016

    Turkcell tarafından arandık fakat aynı cevaplar verildi. Yapılan haksız kazancın iadesi yapılmadı. Her türlü servis onayı için normal mesaj atılması istenirken, neden bunda pop up mesaj gibi bir sistem kullanılıyor? Ayrıca pop up mesaj gelmesini iptal edebiliyorlarmış. Bu pop up mesaj sistemini kullanmak istiyorum diye daha önceden onay alınmış olması gerekmiyor muydu? Hangi amaçla böyle bir sistem kurulmuş siz karar verin artık.

  • Turkcell Temsilcisi09 Şubat 2016

    Müşterimiz ile 09.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize GollerCepte Servisi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön