04 Nisan 2016

Turkcell Goller Cepte Uygulaması Adına Ücret Yansıyor!

01.04.2016 tarihinde telefonuma Turkcell tarafından push mesaj geldi. O an da telefonum da önemli bir işlem gerçekleştirdiğim için bakmadan 'tamam' butonuna basmışım. Basmam ile birlikte Goller Cepte adlı bir uygulamaya üye olduğumu ve bunun üzerine faturama 14 lira yansıtıldığını tespit ettim. Anında iptal etmek için harekete geçtim. Mesaj yoluyla 2 kez işlem gerçekleştirdim iptal etmek için (birincisi iptal etmek, ikincisi ise onaylama iptali). Yani uygulamayı kullanıcılara aldırmak için insanların anlık zaafından yararlanarak sadece tek bir tıklama yeterli oluyorken uygulamanın iptali için iki kez SMS atmak zorundasınız!
Turkcell müşteri temsilcisini aradığımda aboneliğimin iptal olduğunu fakat faturaya yansıtılan ücretin değişmeyeceğini söyledi. Uygulama sahibi başka şirketmiş. Fakat ne hikmetse Turkcell aylık faturama yansıyor! Bu ekstra ücretin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Çağlar 53 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Nisan 2016

    Müşterimiz ile 06.04.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize konuyla ilgili bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön