09 Mayıs 2016

Turkcell Goller Cepte Üyeliği....

2222'ye benim telefonum üzerinden GB yazılıp yanlışlıkla bilinçsizce gönderilmiştir ve Goller Cepte adı altında bir mesajla geri dönüş sağlandı. Üyelik gerçekleşmiş 14 TL kesilmiş ve şahsi olarak benim haberim yokken yapılmış bir şey bu. Her şeyin teyidini telefonla konuşurken alıyorsunuz ya isim bilgisi ses tanıma gibi. Bu konuyla ilgili gönderilen tek mesajla niçin geri dönüşlü onaylıyorum veya onaylamıyorum gibi bir mesajla dönülmedi Öyle olsaydı bu yanlışlık önlenmiş olabilirdi ben onaylamazdım. O 14 TL'nin iadesini yapın ben kullanamayacağım bir şeyi niçin ödeyeyim? Lütfen halledin. Ve bana bununla ilgili geri dönüş yapın. 2 gün sonra taahhüdüm bitiyor yıllardır Turkcell kullanıcısıyız sunduğunuz muameleye göre işlem yapacağım. Ve iadem olmazsa sizin müşteriniz olmaktan vazgeçeceğim ve ailemi de farklı bir iletişim firmasına geçireceğim. Konu ilgili yerlere ulaştırılsın ve çözülsün.

Eb 81 Okunma

Cevaplar

 • Eb 12 Mayıs 2016

  Hala bekliyorum aranmadım.

 • Eb 10 Mayıs 2016

  Hayır herhangi bir bilgi vermediniz konuyla ilgili? Önemseyip aramadınız bile koskoca Turkcell olarak. Ben sorunumun çözülmesi için aradım durumu anlattım farklı 4 çağrı merkezi elemanına ama çözülemedi. Mailde attım Turkcell'in her iki mail adresinede birinden cevap geldi şu şekilde; bu kanaldan hizmet veremiyoruz müşteri hizmetlerini arayınız. Eee aradım? Çözemediler? Ne olacak şimdi? İade edilecek ve konu kapanacak.

 • Turkcell Temsilcisi09 Mayıs 2016

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 07.05.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi09 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön