15 Şubat 2016

Turkcell Goller Cepte Üyeliği.!!

İkinci kez bilgim dahilinde olmadan "Goller Cepte" saçmalığı hattıma tanımlanıyor ve ücretlendiriliyor. Konu ile ilgili şikayetimi bildirdiğimde ise benden onay alındığını ve buna istinaden tanımlama yapıldığı bildiriliyor. Fakat herhangi bir şekilde nasıl ve ne zaman onay alındığına dair bir bilgilendirme yapılmıyor. İlk kez tanımlama sonrasında iptal işlemi yapmama rağmen bu ay gene "Goller Cepte'ye Hoşgeldiniz" diye bir SMS aldım ve tekrar ücretlendirildim.
532 numaralı müşteri hizmetleri ile de müşteri temsilcisine ulaşmak mümkün değil.

Cenk 102 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Şubat 2016

    Müşterimizin daha önce ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 16.02.2016 tarihinde e-posta ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön