06 Mayıs 2013

Turkcell Goller Cepte Paketine Üye Olmuşum!

05/05/2013 günü telefonumdan 3,5TL ücret düştü ve goller cepte aboneliğiniz başlamıştır diye mesaj geldi. Ardından paketi iptal etmek için şunu şunu yapın diye bir mesaj geldi ve ben de iptal ettim. Goller cepte paketi için hiç bir isteğim olmamasına rağmen isteğim dışında aboneliğim başlatıldı ve haksız yere hattımdan 3,5TL düştü.

Müşteri hizmetlerini aradığımda müşteri temsilcisi bayan bana mesaj gönderildiğini ve benim de onayladığımı söyledi. Kendisine saf olmadığımı, böyle bir mesaj gelmediğini ısrarla söyleyince, internete giriyor musunuz eğer giriyorsanız sayfa sizi otomatik yönlendirmiştir gibi tuhaf bir şey söyledi.Bilgim dışında alınan 3,5TL min iadesini talep ediyorum.

Burçak 55 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 15.05.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Goller Cepte aboneliği hakkında bilgi paylaşılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön