25 Ekim 2016

Turkcell Goller Cepte Oyun Özel Servis Ücretlendirmesi!

Son faturam 28 TL yükselmiş. Bugün 12:00'da internet hesabım üzerinden müşteri temsilcisi İ.. Bey ile görüşmemde bunun özel servis ücretlendirmelerinden kaynaklandığı söylendi. Ben ne oyun ne de Goller Cepte servisine başvurdum ne de onayladım. Kendisine bunu sorduğumda üyeliğimin başladığı tarihi söyledi ve benim ya internetten ya da mesajla buna onay vermiş olduğumu söyledi. Madem Turkcell benim başvuruda bulunduğumu iddia ediyor bunu ispatlasın. Oyun servisi diye bir şeyi hiç duymadım, ne işe yaradığını dahi bilmiyorum. Goller Cepte mesajlarınınsa Turkcell'den geldiğini bile bilmiyordum. Bu durumda benim onayım nasıl alınmış olabilir? Daha önce de Mac Nerede servisi ile Turkcell bunu yaptı. Turkcell bunu hep yapıyor. Küçük hesaplarla müşteriden biraz daha para almak için marka değerinize verdiğiniz zararın farkında mısınız? 15 yıldır Turkcell kullanıyorum ama artık yeter!

Emren 148 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Kasım 2016

    Müşterimiz ile 27.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön