20 Ağustos 2016

Turkcell Goller Cepte Haksızlığı.

Yaklaşık 3 gün önce telefonuma gelen bir pop-up mesajı ile bir üyelik başlattıklarını iddia ediyorlar. Benim bile görmediğim bir mesajı onayladığımı ve bu aboneliğin başladığını söylüyorlar fakat bu tip bir üyelik başlangıcı cebimde bile yapılabilir. Benim de bu durumdan tarafıma gelen SMS ile haberim oldu.

Daha sonra Turkcell müşteri hizmetlerini arayıp (yaklaşık 10 dk. müzik dinletilip ulaştıktan sonra) iptal ettirdim. Tarafıma yaklaşık 15 TL yansıdığını söylediler. İtiraz ettim, fakat herhangi bir iade yapamayacaklarını söylediler. Yalnızca faturamda yer tutan, varlığından bile haberdar olmadığım ve hiç kullanmadığım bu aboneliğin başlatılması haksızlık. Yıllardır üyesi bulunduğum Turkcell'e karşı bu konudan vazgeçmeyeceğimi ve hukuki süreci başlatarak bunun peşini bırakmayacağımı buradan beyan ederim!

Mustafa 96 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Ağustos 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 19.08.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön