14 Temmuz 2016

Turkcell Goller Cepte.

19/04/2016 Tarihinde ben onay vermediğim halde Goller Cepte servisine üye yapılmışım. Böyle bir olay ile 2015 Mayıs ayında yine karşılaştığımda Turkcell ile görüşüp hattımı katma değerli servislere kapattırmıştım. Ama buna rağmen ben onay vermediğim halde üye yapılıp her faturama 14 TL yansıtmışlar. 25 TL'lik paket kullanıyorum ne yapayım Goller Cepte'yi. Ayrıca D**** üyesiyim bütün maçları izliyorum zaten. Ayrıca bu devirde Y**** gibi yerlerden ücretsiz her şeye ulaşabiliyoruz. Hattımın taahhüdü bu ay doluyor ve hattımı başka bir operatöre taşıyacağım. Aynı zamanda data hattımı da Ekim ayında taahhüdü dolunca onu da başka bir operatöre taşıyacağım.

Yetiş 89 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Temmuz 2016

    Müşterimiz ile 20.07.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön