09 Nisan 2016

Turkcell Goler Cepte Üyeliği Başlatılmış!

Dün sesli görüşme yaparken gelen ve hiç görmediğim bir SMS' e yanlışlıkla dokunmam sonucu istemediğim halde Goller Cepte servisine üye yapıldım, durumu fark eder etmez servisi hiç kullanmadan iptal ettim ama ücret iadesini göremedim, bu durumun düzeltilmesini ve bir daha konuşma esnasında tuzak gibi SMS teklifleri almak istemiyorum.

Şeklinde bir mesajla Turkcell 'e ulaşım ama çok anlayışlı görevli sorununu gördüğünü ama sorun olmadığını yazdı Turkcell' e bu anlayışından dolayı teşekkür ediyorum. İşte problem..

Mustafa 114 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı12 Nisan 2016

    Geç te olsa anlayışınız için teşekkür ederim

  • Turkcell Temsilcisi11 Nisan 2016

    Müşterimiz ile 11.04.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize konuyla ilgili bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön