29 Nisan 2015

Turkcell Gnc 500 Paketinde Gelmeyen SMS ve İnternet!

18 Nisan günü telefonumuza gelen gnc500 paketi mesajına istinaden 23 Nisan günü paketi satın almış olmamıza rağmen halen daha vaad ettikleri 1000 SMS ve 1 GB internet hattımıza tanımlanmamıştır. 532'deki müşteri temsilcisi sistemde sorun olduğunu kısa sürede düzeleceğini söylemiş olmasına rağmen halen daha henüz bir gelişme olmamıştır.

Alpay U. 362 Okunma

Cevaplar

  • Alpay'ın Teşekkür Mesajı30 Nisan 2015

    Belirttiğim yüklemeler yapıldı. Sorunu çözdüğünüz için teşekkürler.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi30 Nisan 2015

    Müşterimiz ile 30.04.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimize gelen bilgilendirme SMS 'ine istinaden yüklemeleri yapıldı. Tarifenin ek faydalarının süresi dolmuştur bu sebeple diğer aylar için tanımlama yapılamayacaktır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi29 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön