16 Nisan 2013

Turkcell Gitmeyen Mesajların Parasını Kesti!

Yurtdışından garantinin kısa mesaj servisine 3340 a mesaj göndermeye çalıştım defalarca gitmedi , ve Turkcell göndermiş gibi para kesti. ilgilenmenizi rica edeceğim. çok kez aradım ama hala bir geri dönüş yok , boşuna ödediğim paraların geri talep edilmesini rica ediyorum.

Mert 75 Okunma

Cevaplar

  • Mert23 Nisan 2013

    Yurtdışından garantinin kısa mesaj servisine 3340 a mesaj göndermeye çalıştım defalarca gitmedi , ve Turkcell göndermiş gibi para kesti. ilgilenmenizi rica edeceğim. çok kez aradım ama hala bir geri dönüş yok , boşuna ödediğim paraların geri talep edilmesini rica ediyorum. yurt disindayim, sistemdeki yurt disi numaramdan ulasabilirsiniz ancak.

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizi 16.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön