29 Ağustos 2013

Turkcell Giderayak Haksız Bir Fatura Daha Ödetti!

13,5 yıldır kullandığım Turkcell faturalı hattımı olağanüstü pahalı olmasından dolayı taşımaya karar verdim. Önce eşimin hattını taşıdık ve hafta sonu dahil 4 günde taşıdılar ve son ayın faturasını ödeyip yakayı kurtardık.

Ben de iki gün de ne olur ne olmaz diye düşünüp son fatura tarihime 7 gün kala taşıma başvurusu yaptım. 4. gün taşıma mesajı geldi ancak Turkcell taşıma saatini tam fatura kesim tarihinden sonraki sabah saat 07.00 olarak karar vermiş.

Yani 7. günde. Hiç kullanım olmadan 9,90 liralık bir fatura daha gönderdiler. Az sonra gidip paşa paşa ödeyeceğim. Ancak bir çift lafım var. 13,5 sene paşa paşa bir gün geçirmeden fatura ödedim. Karşılığında 9,90 liralık son bir fatura!

Özgür 55 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön