18 Nisan 2016

Turkcell Geri Ödeme Olmaz İse 20 Yıllık Kullanıcıya Elveda!

İlginç bir şekilde son 3 aydır "TV' de bugün "adlı SMS'ler geliyordu meğerse bunlar ücretliymiş, son 3-4 aydır bana 14 TL bedel ödetmişler. Turkcell i aradığımda bizle alakası yok diyorlar böyle bir şey nasıl olur düşünebiliyor musunuz?

Turkcell müşterilerine SMS atacaklar ve bundan dolayı size Turkcell fatura ödetecek biz saf mıyız, ilginç olan ise bunu iptal edebilmem için Turkcell müşteri hizmetleri nasıl iptal edeceğimi söylüyor, bunlar ortak çalışıyorlar o zaman 3 gün içinde bu tutarlar iade olmaz ise Turkcell benim için biter.

Feysal 64 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Nisan 2016

    Müşterimiz ile 19.04.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize TV’de Bugün servisi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön