30 Ağustos 2013

Turkcell Geri Dönüş Yapmıyor!

28. 08. 2013 saat 18:29'da Turkcell'i aradım. Arama sebebim ise kampanyalı cihaz satışları hakkında bilgi almaktı. Otomatik santral çıktığında aranmak istediğimi tuşlamama rağmen halen müşteri hizmetlerinden ne arayan var ne soran var.

Uzun lafın kısası; Turkcell müşteri hizmetleri ne zaman arayacak beni merak ediyorum (zannımca kontörleri yok herhalde. Bari karşı ödemeli arasalar ben ona da razıyım.)

Ekrem 43 Okunma

Cevaplar

 • Ekrem 15 Eylül 2013

  geçen gün aradılar (2-3 gün kadar önce. yine de neredeyse 10 gün gün bekledik!!!) lakin işimi turkcell müşteri hizmet noktasından hallettiğim için aramalarına gerek kalmadı!!! lakin geri dönüş süresi çok kötüydü!!!

 • Turkcell Temsilcisi13 Eylül 2013

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 12.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Ekrem 09 Eylül 2013

  kötünün en iyisi. vodofone!!! veya avea!!! gibi firmalara göre Turkcell en iyisi. ayrıca vodofone müşteri bilgilerini işleyip internetten ulaşabilirken!!! örnek: yunanistan. :((( turkcell müşteri memnuniyeti daha üst seviyede.

 • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ekrem 02 Eylül 2013

  bugün 2 eylül. halen bekliyoruz ki aranılalım!!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön