22 Aralık 2014

Turkcell Gereksiz Prosedürler Öne Sürüyor!

Babamın vefatı üzerine Turkcell hattının ve bu hatta bağlı olarak alınan taahhütlü cihazın iptali için cihazın alındığı Turkcell bayine başvurdum. Gerekli evrakları bayiye teslim ettim. Ertesi gün Turkcell genel müdürlüğünden bir çalışan beni aradı bayi eksik belge istemiş dilekçe yazmanız gerekiyor dedi gidip dilekçeyi teslim ettim. 5 gün sonra Turkcell genel müdürlüğünü aradım bize gelen bir dilekçe yok dediler. Bayiyi aradım biz dilekçeyi gönderdik sistemde görüyoruz dediler. Anlamadığım şu bayinin gönderdiğini neden genel müdürlük göremiyor ya da genel müdürlük bayi ile görüşüp sorunu tespit edip neden çözüm sunmuyor, neden şikayet bildiriminde bulunduğumda gereksiz prosedürler söyleniyor?

Ebru 309 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Aralık 2014

    Müşterimiz ile 23.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön