11 Mayıs 2015

Turkcell Gereksiz Hat Kapama!

Sayın Turkcell ben yaklaşık 5 senedir 0532 455 **** numaralı hattı kullanmaktayım ve 200 TL'nin altında fatura ödemiyorum dün gece daha 1 ayda telefonumu aramaya ve aranmaya da kapattı ve ben hastalanmıştım işe gidemedim. Arayamadığım için ve işyerindekiler de ulaşamadığı için işimden oldum. Ben yıllardır bu hattı kullanarak bu faturalı ödüyorum ve aldığım karşılık bu ben bunu hak ettiğimi düşünmüyorum. 2 sene önce hattımı taşıdım ondan sonra 1 ay boyunca neredeyse her gün arayıp geri çağırdılar ve şimdi bana bunu yapıyorlar benim mağduriyetim 30 gün içerisinde giderilmez ise ben hattımı tekrar başka şebekeye taşıyacağım özellikle taşıma yapacağım.

Ercan 147 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Mayıs 2015

    Müşterimizi 12.05.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz,   Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.   İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.   Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.   Saygılarımızla,   Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön