Turkcell Gerekçe Göstermeden Hattımı Kapattı!

Armağan K. |

Aralık 2013 tarihinde hattım ile ilgili güncelleme yapmam gerektiği söylendi. Optimum AVM Turkcell TİM'e giderek gerekli güncellemeleri yaptım. Ancak 07/04/2014 tarihi itibarı ile gerekçe gösterilmeden bilgileriniz güncel değil diyerek gsm hattım kapatılmıştır.

Bugün öğreniyorum ki 2010 tarihinde ayrılmış olduğum firmadan üzerime aldığım bu hattın devir sözleşmesi isteniyor. Ancak bu durumu da kendi çabalarımla öğreniyorum.

Asla geri dönüş sağlanmadığı gibi telefon ile ulaştığım müşteri hizmetlerinden konuştuğum 10'larca kişi çok haklısınız diyor ama sonuç sağlanmıyor. Devir sözleşmesinin aslı Turkcell'de olmasına rağmen benden isteniyor. 4 senedir de bu hattı kullanmaktayım.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Armağan K.
  09 Nisan
  10:17

  Bana kimin bilgi verdiğini isim ve birim olarak yazarmısınız lutfen..07/04 tarihinden bu yana en az 20 kez musterı hızmetlerını BIZZAT KENDIM arayarak bılgı almaya ve durumu ogrenmeye calısıyorum..Dun aksam ıse genpa palladıum bayınıze gıderek bılgı almaya calıstım. elımde bır nushası olan evrak arsıvınızde kayıp oldugu ıcın mı bana donus yapılmıyor??

 • 09 Nisan
  10:13

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 08.04.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.