31 Ekim 2014

Turkcell Geçiş Yapmamız İçin Söylenen Koşullar Sağlanmadı!

V** yaşadığımız sorundan dolayı Turkcell'e geçiş yaptık geçerken bize eğer geçerseniz 19 TL'ye 500 dakika 1 GB internet kampanyasına geçebilirsiniz dediler, bunun üstüne geçiş yapınca bu kampanyanın bittiğini söylediler ve kendimize göre başka güzel tarife bulamadık. Geçtiğimize de pişman olduk.

Görkem 96 Okunma

Cevaplar

  • Görkem 12 Kasım 2014

    Bizimle ilgilenen personelin tutumundan dolayı teşekkür ederiz. Fakat sunulan çözüm bir taraftan iyi ama bizim gibi öğrenciler için kötü bir çözümdü sonuç olarak tarifemden yinede memnun değilim.

  • Turkcell Temsilcisi10 Kasım 2014

    Müşterimiz ile 10.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize tarife geçişleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön