26 Mart 2016

Turkcell Geciken Telefon Onarımı.

08.03.2016 tarihinde Turkcell garantisiyle alınan telefonumu, Turkcell merkezine teslim ettim. Faturanın orijinalini şubeye ibraz ettiğim halde ilgili yere faturasız iletildiğinden telefonum geri geldi. Merkez yetkilileri "Telefon onarımı yapılmadı" diyerek beni geçiştirmeye çalıştırdılar. Sonra hatalarını kabul edip tekrar onarıma gönderdiler. İkinci gönderime dair hiçbir yazılı belge sunulmadı. Ve şu an hala telefon hakkında herhangi bilgi alamıyorum. Ve yasal zorunluluk olduğu halde bana telefonumun yerine ödünç telefon verilmemiştir. Bunun sebebi olarak da "Müşterilerimize verilen telefonlar bize geri dönmedi" bahanesi sunuldu. Turkcell gibi kurumsal bir GSM firmasının bu şekilde sorumsuz bayi çalışanlarına yer vermesi firma profilini zedelemektedir.

Ayfer 94 Okunma

Cevaplar

  • Ayfer04 Nisan 2016

    Hala elle tutulur bir çözüm yok. Telefonum ortada yok. Turkcell'den telefon alıren bir kez daha düşünülmeli. Böyle bir mağduriyet yaşayacağımı tahmin etmezdim.

  • Turkcell Temsilcisi31 Mart 2016

    Müşterimiz ile 31.03.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimizin cihazı kısa zaman içinde kendisine teslim edilecek. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön