21 Kasım 2015

Turkcell Gece Saatlerinde Müşteri Hizmetleri Cevap Vermiyor!

Müşteri hizmetleri numarası olan 532'yi gece 2-3-5 saati hiç fark etmez her aradığımda hiç kimse telefonu açmıyor. Bir keresinde yalan değil yarım saat 40 dakika beklediğim halde kimse açmıyor. Gündüz saatlerinde aradığımda hemen açan birileri oluyor ve bu sıkıntıyı dile getirdiğimde gece müşteri temsilcilerimiz çok yoğun oluyor onun için bağlanmıyor diyorlar. Yalan söylemeyi bile beceremiyorsunuz. Konuyla ilgili şikayetimi dile getirmek istiyorum.

Ahmet 405 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet01 Aralık 2015

    Aradılar beni doğrudur ama şunu belirtmek istiyorum sevgili Turkcell yardımcı olmuyorsunuz ve buraya yardımcı olduk diye yalan yanlış yazılar yazıyorsunuz.

  • Turkcell Temsilcisi23 Kasım 2015

    Müşterimiz ile 23.11.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin çağrı merkezi ile ilgili talebi alınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön