22 Mart 2013

Turkcell Geç Başlatmış Oldukları Araç Takip Cihazının Ücretinin Alınması!

Araç takip cihazı için Turkcell i aradığımızda Turkcell Kurumsal Saha Satış Uzmanı'nın gelmesiyle 07.01.2013 tarihinde sözleşme imzaladık. Sözleşmenin ertesi günü cihazların takılacağını söylemişlerdi. Fakat cihazlar ay sonunda takıldı. Cihazların takılmadığı süreçte hatları açmışlar. Ve faturayı sözleşme tarihinden itibaren düzenlemişler.

Turkcell'den kaynaklanan gecikme yüzünden hizmet alamadım ve almadığım hizmetin ücretini talep ediyorlar. Bu bedeli kabul etmeyip faturayı ödemedim şuan da 4 gündür GPS'i kestiler. Defalarca aradığım halde kurumsal müşteri temsilcisine ulaşamıyorum, not bıraktığım halde herhangi bir geri dönüş de yapılmadı. Mağdur edildim, gereğinin yapılmasını arz ediyorum

Ali 63 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön