Turkcell Garantili Kaskolu (Güya)!

Nuray G. |

2015 Temmuz ayında hattım üzerine aldığım iPhone 6'nın kasası eğildi ve ekranın ortasında boşluk oluştu yani telefon kullanılmaz hale geldi. Platinyum müşterisiyim çok ayrıcalıklıyım ya Turkcell'i aradım mobil yetkililer gelip cihazı servis için aldılar aradan 2 ay gibi bir süre geçmesine rağmen hiçbir şekilde bana ulaşılmadı ben Turkcell'i arayıp telefonumu sorduğumda aradık ama size ulaşamadık cihazı geri yollayacağız dediler. Cihaza yapılan işlemin ne olduğunu öğrenmem 1 ayımı aldı 1 ay daha bekleyerek cihaza hiçbir şey yapılmadığını öğrenebildim. Kaskolu ve garantili olduğu için cihazın yenisiyle değiştirmeleri gerektiğini söyledim form açalım dediler form açtılar tekrar ses çıkmadı tekrar aradım.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nuray G.
  19 Ocak
  13:07

  13 Ocak'ta 503 TL'yi yatırdığım halde hala beni arayan ve telefonu ulaştırmak için bi girişim yok tebrikler KVK tebrikler Turkcell bu fiyaskonuz ancak bu kadar kötü bir fiyasko olabilirdi! Hattınız üstüne telefon almayı kesinlikle tekrar tekrar düşünün böyle rezaletlere maruz kalabilirsiniz. Ayda 121 TL telefon ücreti 10 TL kasko bedeli hala ödemekteyim ama aylardır borcunu ödediğim telefonu kullanamamaktayım nasıl bir telaffisi olabilir ki bunun!

 • 14 Ocak
  13:08

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 13.01.2016 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Nuray G.
  13 Ocak
  23:12

  Bugün itibariyle KVK 503 TL katşılığı telefonumun yenisiyle değiştirilebileceğini söylerken Turkcell bununla ilgili kendilerine bilgi verilmediğini söylüyorlar bu kadar iletişim ağının içinde birbirleriyle olan iletişimsizliklerine hayret ve dehşetle bakmaktayım 6 aydır kullanamadığım telefonu kaskolu garantili telefonu 503 TL'yi benden alarak değişebiliyolarmış ne snladım ben bu kaskodan demek ki hepsi hikayeymiş arkadaşlar Turkcell den telefon alırken tekrar tekrar düşünün lütfen kimsenin hiçbir yetkilinin sizi ciddiye alacağını sanmayın o anki durumu kurtarmaya çalışan yaptıkları işin takipçisi olmayan bir sürü müşteri temsilcisi... Başka da kimseyi bulamazsınız!

 • Nuray G.
  08 Ocak
  15:05

  Sonuç itibariyle bugün oldu ve 6 ay önce srvise giden kaskolu garantili iPhone 6 telefonum hattımın üstünden hala taksitlerini ödediğim telefonum hala ortada yok yetkili yok bilen yok kasko KVK ya KVK a Turkcell'e herkes birbirine atarken ortada işini doğru dürüst yapmayan bir yığın insan görüyosunuz çözüm yok telefon ortada yok yazıklar olsun kendini büyük bir firma sanan Turkcell'e büyük kurumsal bir şirket olsaydı asla böyle bir şey yaşatmazdı şikayetçiyim Turkcell deyince bir daha düşünün derim sadece adı var başkada hiçbir şeyi yok

 • Nuray G.
  08 Ocak
  15:02

  Eylül ayında arızalı diye servise giden telefonum iPhone 6 bugün oldu hala bana ulaştırılmadı yazıklar olsun bu güya koca firmaya

 • 06 Ocak
  17:42

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.