11 Nisan 2013

Turkcell Flycell Üyeliği!

Turkcell iş ortağı olarak tanımladığı Flycell isimli uygulama üzerinden hukuksuz olarak gelir elde ediyor. Turkcell, Flycell isimli bir uygulamaya abone olmanız için size bir mesaj yolluyor ve bu mesaja "hayır" şeklinde cevap vermezseniz haftalık yaklaşık 10 TL abonelik bedelini ay sonunda 30-40 TL olarak faturanıza yansıtıyor.

Ben bir avukatım ve hukuken bu şekilde bir abonelik sözleşmesi kurulamayacağını çok iyi biliyorum. Yani size neredeyse zorla istemediğiniz ürünü satıyorlar. Turkcell gibi sektörde en iyi olduğunu iddia eden bir firmaya bu şekilde yollara başvurmak hiç yakışmıyor. Hattımı taşıyacağım.

Özkan 24 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizi 22.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Özkan 16 Nisan 2013

    Türkcell tam da beklendiği gibi çözüm üretmekten ve kaliteden uzak, sadece cevap vermiş olmak için verilmiş bir cevap yazmış. Şikayetle ilgilendikleri ise tamamen asılsız bir iddia. Her gün yüzlerce kanalda reklamlarınızı yayınlamakla kaliteli ve büyük firma olamazsınız. O konuya ayırdığınız bütçenin çok daha küçük bölümüyle müşteri odaklı ve kaliteli hizmet vermeniz mümkün. Ancak siz elinizdeki abonelerin değerini bileceğinize onları elinizden kaçırıyorsunuz. Sonra da farklı firmalardan hizmet alanları kendinize çekmeye çalışıyorsunuz. Ne büyük çelişki...

  • Turkcell Temsilcisi14 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön